Меню
Центр чистої води м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Наша адреса:
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн-пт - 10:00 - 17:00
 • Сб - 10:00 - 15:00
 • Нд - вихідний

Установка біологічного очищення побутових стічних вод bCleaner D5C

 • Наявність: Є в наявності
 • Модель: D5C
Відгуки: (0)

Головне про установку

Установки bCleaner розроблені для використання в місцях, де немає можливості підключитись до централізованої каналізації: в приватних будинках, котеджах чи дачах. Установка виготовляється на заводі в вигляді модульно-блочної конструкції, що дозволяє мінімізувати підготовчі будівельні роботи, а розроблена нашими спеціалістами технологія дозволяє мінімізувати обслуговування системи. Біологічне очищення здійснюється за допомогою мікроорганізмів, які розщепляють та окиснюють органічні забруднення, присутні у стічних водах, і в той же час виділяють енергію та розмножуються. 


Для кого підходить?

Для сімей (3-7 осіб), які проживають в заміських будинках, котеджах, на дачах.


Які саме зміни відбудуться після придбання системи?

 • ви забудете про появу неприємних запахів біля вашого будинку

 • завдяки високому ступеню очищення стічної води грунт та рослини не забруднюються нітратами 

 • ви забудете про асенізацію

 • продумана інженерами конструкція дозволяє приймати залпове скидання стічних вод без зниження ефективності очищення, зберігаючи компактні розміри 


Комплектація системи

 • Корпус установки

 • Мембранний аератор

 • Повітряний компресор

 • Фільтр механічного очищення

 • Трубна обв'язка

ЯК ПРАЦЮЄ УСТАНОВКА

Принцип роботи базується на комбінації механічних та біологічних методів очищення. Крім того, завдяки комбінації анаеробних та аеробних процесів ступінь очищення стічних вод може досягати 97–98%. Осад та великі частинки відділяються в зоні механічного очищення за допомогою спеціальної камери затримання. Після стадії механічного очищення стічні води потрапляють спочатку в анаеробну зону, де проходять реакції денітрифікації. Після анаеробної зони стічні води направляються в аератор, де відбувається насичення киснем повітря.

Більшість мікроорганізмів, які складають активний мул, знаходячись в стічній рідині, поглинають частинки забруднень всередину клітини, де під дією ферментів зазнають біохімічного перетворення. Таким чином відбувається очищення стічних вод. Седиментація активного мулу відбувається у вторинному відстійнику, а подальше відведення очищеної води з установки здійснюється за допомогою ерліфта. Активний мул із вторинного відстійника регулярно в автоматичному режимі відводиться в первинний відстійник для покращення процесу очищення стічних вод.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Установка очищення побутових стічних вод bCleaner потребує мінімального обслуговування.

Для затримання великих частинок забруднень (туалетний папір, залишки їжі і т. д.), які потрапляють в установку разом зі стічними водами, призначена камера затримання великих домішок, яку необхідно періодично очищувати.

В результаті роботи з часом в установці буде накопичуватись відпрацьований активний мул, котрий необхідно видаляти в середньому один раз на рік.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Параметр

Значення

Продуктивність, м3добу

0,5–1,3

Діаметр, мм

1200

Висота, мм

2000

Висота підведення трубопроводу, мм

1375

Висота відведення трубопроводу, мм

1295

Електроживлення

220 В, 50 Гц

Потужність компресора, Вт

50

Самонесуча

в З/Б кільця

115 739 грн
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.