Меню
Центр чистої води м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Наша адреса:
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 10:00 - 17:00
  • Сб - 10:00 - 15:00
  • Нд - вихідний

АКСЕСУАРИ ТА ДЕТАЛІ ФІЛЬТРІВ ПИТНОЇ ВОДИ

Подвійний шаровий кран Крапля
0
894 грн
Подвійний кран Крапля використовується для подачі очищеної питної води.Призначений для побутових фільтрів очищення води. Може використовуватися з потрійними фільтрами та фільтрами зворотного осмосу.Має два вентилі та монтується на мийці або кухонній ..
Подвійний шаровий кран Модерн
0
1 123 грн
Подвійний кран Модерн призначений для подачі води, очищеної домашнім фільтром зворотного осмосу з мінералізатором.Завдяки двом вентилям можна обрати, яку воду набрати: абсолютно чисту чи воду з мінералами.Кран Модерн встановлюється на мийці або стіль..
Кран шаровий Крапля
0
451 грн
Кран Крапля використовується для подачі очищеної питної води.Призначений для побутових фільтрів очищення води. Може використовуватися з потрійними фільтрами та системами зворотного осмосу.Має один вентиль, і монтується на мийці або кухонній стільниці..
Кран шаровий Модерн
0
861 грн
Кран призначений для побутових фільтрів очищення води. Може використовуватися з потрійними фільтрами і фільтрами зворотного осмосу.Має один вентиль, і монтується на мийці або кухонній стільниці (для встановлення потрібен монтажний отвір).Догляд за кр..
Накопичувальний бак для систем зворотного осмосу, 80 л
0
7 160 грн
Металеві баки для безпечного зберігання очищеної води, виготовлені компанією TankPAC Industries Co., Ltd.З баками PAE для фільтрів зворотного осмосу ви отримуєте очищену воду без затримки.Які особливості?Внутрішній шар бака виготовляється з..
Пластиковий бак для фільтрів зворотного осмосу, 12 л
0
1 755 грн
Пластиковий бак призначений для безпечного зберігання очищеної води. Встановлюється у фільтрах зворотного осмосу, щоб у вас завжди був запас води ідеальної якості.Які переваги?— якісний поліпропілен— міцна діафрагма— висока надійність та до..
Помпа для фільтрів зворотного осмосу Ecosoft P’URE
0
4 920 грн
Помпа використовується для всіх домашніх фільтрів зворотного осмосу Ecosoft. Рекомендовано підключати помпу, якщо тиск у водопроводі низький (менше ніж 3 бар) або нестабільний. У такому випадку фільтр буде працювати ефективно та вода ідеальної я..
Екопляшка Ecosoft
0
199 грн
Для покоління, яке піклується про себе та природу!Від одноразового до багаторазового. Ми представляємо пляшки з унікальним дизайном.Пляшка виготовлена з стікого матеріалу, який ефективно захищає від світла та зберігає всі властивості води.Переваги пл..
АКСЕСУАРИ ТА ДЕТАЛІ ФІЛЬТРІВ ПИТНОЇ ВОДИ