Меню
Центр чистої води м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Наша адреса:
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 10:00 - 17:00
  • Сб - 10:00 - 15:00
  • Нд - вихідний

ЗАХИСТ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ ТА КОТЛІВ

BWT SoluTECH Clarif Filter 10/20 для замкнутих контурів
0
51 824 грн
Установка SoluTECH Clarif Filter 10/20 призначена для захисту котлів, теплообмінників, а також охолоджувальних контурів.Видаляє з води:— оксиди металів та інші магнітні частинки— тверді домішки, шлам і завислі речовини розміри яки..
BWT SoluTECH Clarifier Filter XS для замкнутих контурів
0
72 206 грн
Установка SoluTECH Clarifier Filter XS призначена для захисту котлів, теплообмінників, а також охолоджувальних контурів.Видаляє з води:— оксиди металів та інші магнітні частинки— тверді домішки, шлам і завислі речовини розміри яких біл..
Іонообмінна станція AQA therm HES (без картриджа)
0
8 374 грн
Призначена для стаціонарного виробництва пом'якшеної/знесоленої води для опалювальних контурів.Основні переваги:промивний клапан,ізоляція,вбудований лічильник води,вузол, що змішує (для 4 типів підмішування),відсікаючий і спускний клапани.ХАРАКТЕРИСТ..
Блок заповнення системи опалення AQA therm HFB
0
14 822 грн
Виготовлений з латунного сплаву, оснащений редуктором тиску (виставлений на 1,5 бар), що дозволяє за допомогою відсічного клапану і манометру (показує тиск на трубопроводі, що заповнюється) встановлювати необхідний тиск води на вході в котел. Має вбу..
Завантаження для SOLUTECH CONDENSATE +
0
1 513 грн
Змінний елемент для системи SoluTECH CONDENSATE+ для конденсації стоків газових чи масляних котлів потужністю до 200 кВт.Фасування — мішок 2 кг.Принцип діїВсередині елемент містить завантаження, котре й забезпечує підвищення рН конденсату з котла, пе..
Картридж для зниження солевмісту AQA therm SRC Large
0
5 840 грн
Картридж AQA therm SRC Large призначений для стаціонарного виробництва пом'якшеної води для опалювальних контурів.Увага! Лише AQA therm SRC може встановлюватись в системах, де використовуються алюмінієві матеріали.ПараметрЗначенняЄмність, л..
Картридж для зниження солевмісту AQA therm SRC XL
0
10 250 грн
Картридж AQA therm SRC XL призначений для стаціонарного виробництва пом'якшеної води для опалювальних контурів.Увага! Лише AQA therm SRC може встановлюватись в системах, де використовуються алюмінієві матеріали.ПараметрЗначенняЄмність, л за..
Картридж для зниження твердості AQA therm HRC Large
0
6 092 грн
Картридж AQA therm HRC Large призначений для стаціонарного виробництва пом'якшеної води для опалювальних контурів.ПараметрЗначенняЄмність, м3x°dH14Максимальна продуктивність, л/хв15Системи опаленняВідкладення солей твердості у вигляді накипу ускладню..
Картридж для зниження твердості AQA therm HRC Small
0
4 229 грн
Картридж AQA therm HRC Small призначений для стаціонарного виробництва пом'якшеної/знесоленої води для опалювальних контурів.ПараметрЗначенняЄмність, м3x°dH3Максимальна продуктивність, л/хв3Системи опаленняВідкладення солей твердості у вигляді накипу..
Нейтралізатор конденсату SOLUTECH CONDENSATE +
0
4 229 грн
SoluTECH CONDENSATE+ — універсальна модель для конденсації газових або масляних котлів потужністю до 200 кВт.Принцип дії:Принцип конденсації базується на відновленні тепла, котре міститься у димових газах. Повертаючи це тепло в воду дл..
Промивна станція BWT CILLIT-SEK 28
0
18 170 грн
CILLIT-SEK 28 — пристрій для швидкого видалення нальоту, накипу та іржі.Об'єм ємності — 20 л.Переваги використаннявидалення накипу та іншого нальоту на об'єктах і в системах, що мають контакт з гарячою водою: котлах, проточних нагрівачах, теплоо..
Промивна станція BWT SoluTech EASYFLOW
0
26 070 грн
BWT SoluTech EASYFLOW — пристрій для швидкого видалення нальоту, накипу та іржі.Об'єм ємності — 22 л.Переваги використаннявидалення накипу та іншого нальоту на об'єктах і в системах, що мають контакт з гарячою водою: котлах, проточних нагрівачах..
Промивна станція CILLIT-SEK 10 TEAPOT
0
15 958 грн
CILLIT-SEK 10 TEAPOT — пристрій для швидкого видалення нальоту, накипу та іржі.Об'єм ємності — 10 л.Переваги використаннявидалення накипу та іншого нальоту на об'єктах і в системах, що мають контакт з гарячою водою: котлах, проточних нагрівачах,..
Рідкий дезінфікуючий засіб BWT BENAMIN SPOREX (20 кг)
0
1 345 грн
Рідкий дезінфікуючий засіб BWT BENAMIN SPOREX на основі гіпохлориту натрію, вміст активного хлору в межах 10-12 %. Застосовується для швидкої дезінфекції води в басейні чи питної води.Фасування: 20 кг.Інструкції:sertifikat-na-zasobi-dlya-obrobki..
Рідкий дезінфікуючий засіб BWT BENAMIN SPOREX (33 кг)
0
1 562 грн
Жидкое дезинфицирующее средство BWT BENAMIN SPOREX на основе гипохлорита натрия, содержание активного хлора в пределах 10-12 %. Применяется для быстрой дезинфекции воды в бассейне или питьевой воды. Упаковка: 33 кг.Інструкції:sertifika..
Рідкий концентрат SoluTech FULL PROTECTION 0,5 кг
0
379 грн
Рідкий концентрат SoluTech FULL PROTECTIONВикористовується для запобігання утворенню корозії, вапняних відкладень, нальоту та водоростей, а також для захисту нагрівальних і охолоджуючих систем і систем кондиціонування повітря з загальною циркуля..
Рідкий концентрат SoluTech SYSTEM CLEANER 0,5 кг
0
504 грн
Рідкий концентрат SoluTech SYSTEM CLEANERВикористовується для промивання в системах опалення та охолодження, а також в системах кондиціонування повітря із загальною циркуляцією води, що мають вапняні відкладення, оксиди, водорості, та інші забрудненн..
Рідкий реагент SoluTech LEAK PREVENTER 0,5 кг
0
931 грн
Захищає циркуляційні системи опалення та кондиціонування від протікання та розгерметизації, та запобігає протіканню у разі його утворення. BWT SoluTech LEAK PREVENTER може використовуватись в системах з температурою до 110°C.Робоча концентр..
Сепаратор шламу та повітря AQA therm SLA
0
12 416 грн
Ефективно захищає системи опалення, насоси та арматуру від несправностей, викликаних вапняними відкладеннями, шламом і повітрям, пропонуючи надійний захист від можливих ушкоджень і збоїв в роботі системи. Завдяки вбудованій вентиляції можна уник..
Сухий реагент CILLIT-KALKLÖSER P
0
543 грн
CILLIT-KALKLÖSER P — сухий реагент для ефективного видалення вапняних відкладень.ЗастосуванняРеагент BWT CILLIT Kalkloser P призначений для виалення вапняних відкладень з пластинчатих (в першу чергу паяних), кожухотрубних та спіральних теплообмі..
Установка знесолення AQA therm SRC 25
0
24 033 грн
Установка знесолення AQA therm SRC слугує для спрощеної водопідготовки для опалювальних систем, а також для наповнення і підживлення котельної води.Використання даної установки запобігає появі відкладень накипу в теплообмінниках, утворенню ..
Установка знесолення AQA therm SRC 50
0
36 205 грн
Установка знесолення AQA therm SRC слугує для спрощеної водопідготовки для опалювальних систем, а також для наповнення і підживлення котельної води.Використання даної установки запобігає появі відкладень накипу в теплообмінниках, утворенню ..
Установка знесолення AQA therm SRC 75
0
49 762 грн
Установка знесолення AQA therm SRC слугує для спрощеної водопідготовки для опалювальних систем, а також для наповнення і підживлення котельної води.Використання даної установки запобігає появі відкладень накипу в теплообмінниках, утворенню ..
ЗАХИСТ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ ТА КОТЛІВ