Меню
Центр чистої води м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Наша адреса:
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 10:00 - 17:00
  • Сб - 10:00 - 15:00
  • Нд - вихідний

Про нас

Про нас


AQUADAR™ - Сучасні рішення очищення води

Сервісна компанія AQUADAR™ була заснована в 2017 році професіоналами в галузі водоочищення для вирішення будь-яких потреб клієнта, зв’язаних зі споживанні якісної води.
 
Ринок доставки води HOD (Home and Office Delivery) в Україні став більш різноманітним завдяки появі нової послуги – оренди автоматів питної води від компанії AQUADAR™.
З 2017 року AQUADAR™ - офіційний дистриб'ютор провідного виробника пурифайєрів  Waterlogic® (Великобританія) в Україні пропонує оцінити переваги нової для ринку України послуги по забезпеченню питною водою, інноваційною альтернативою доставці води в бутилях - орендою автоматів питної води з вбудованою системою фільтрації та знезараження.
У 2021 році ми об'єдналися з групою компаній BWT, Ecosoft - світовим лідером в області обладнання для очищення води. BWT багато років був нашим зразком для наслідування в технологіях, асортименті, підходах до продажів. Наші місія, цінності та погляди на ринок багато в чому збігаються. Завдяки цьому об'єднанню AQUADAR™  отримав нові ексклюзивні можливості та планує протягом декількох років стати найбільш ефективною сервісною компанію країни в області очищення води.

В спеціалізацію AQUADAR™ входить широкий спектр послуг, пов'язаних з очищенням води: проектування комплексів водоочищення, продаж, монтаж, сервісне обслуговування і оренда станцій очищення води під ключ. В цій галузі клієнт дуже вимогливий і рідко прощає помилки. Адже справа стосується його здоров'я. Тому в компанії AQUADAR™ вважають, що ринок повинен стати більш технологічним і клієнтоорієнтованим. Ми пропонуюємо своїм клієнтам комплекси водоочищення під різні потреби на базі високоякісного обладнання від провідних світових виробників: BWT, ECOSOFT, WATERLOGIC, HIDROTEK, APURE та інших. Завдяки величезному досвіду менеджменту в галузі водоочищення, нам вдалося педантично відібрати та адаптувати під сучасні умови надійні рішення та сервісне обслуговування, які здатні безперебійно забезпечувати клієнтів якісною водою 24/7.