Меню
Центр чистої води м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Наша адреса:
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 10:00 - 17:00
  • Сб - 10:00 - 15:00
  • Нд - вихідний

ЗАКЛАДНІ ДЕТАЛІ ДЛЯ БАСЕЙНІВ

Галогенове освітлення PH-04
0
4 828 грн
ОПИСПідводне освітлення Aquareva PH-04 — високотехнологічний продукт із яскравою галогеновою лампою та захисним корпусом. Галогенове освітлення PH-04Корпус виготовлений з ABS-пластику, стійкого до дії ультрафіолетового випромінювання2 самок..
Дзеркальний скімер SL-119-MR
0
6 800 грн
Скімери лінійки Aquareva втілюють останні технологічні інновації, які дозволяють гарантувати надійність та якість роботи.Дзеркальні скімери SL-119-MR з широкою горловиною та подовженням, а также декоративні накладки для них є в різних кольо..
Донний злив BL-311-I із боковим отвором та решіткою з нержавіючої сталі
0
3 929 грн
ОсновнеДонний злив BWT BL-311-I втілює останні розробки та забезпечує надійну та тривалу роботу вашого басейну.Донний злив BL-311-I1 боковий вихід2 захисна решітка із нержавіючої сталі3 2 комплекти фланцевих гвинтових з'єднань4&nb..
Донний злив із боковим отвором BL-311
0
1 173 грн
ОсновнеДонний злив BWT BL-311 втілює останні розробки та забезпечує надійну та тривалу роботу вашого басейну.Донний злив BL-311 із боковим виходом1 боковий вихід2 захисна решітка3 2 комплекти фланцевих гвинтових з'єднань4 ущі..
Зворотна форсунка RL-303 з решіткою, Ø 90 мм
0
1 685 грн
Лінійка продуктів Aquareva втілює останні технологічні інновації, які дозволяють гарантувати надійність та якість.Зворотна форсунка для басейну Aquareva RL-303 використовується для повернення очищеної (відфільтрованої) води в басейн. Має захисну..
Зворотна форсунка RL-311, для лайнера
0
346 грн
Лінійка продуктів Aquareva втілює останні технологічні інновації, які дозволяють гарантувати надійність та якість.Форсунка для басейну Aquareva RL-311 використовується для повернення очищеної (відфільтрованої) води в басейн. Призначена лише для ..
Зворотна форсунка RL-315 з повортним механізмом
0
422 грн
Лінійка продуктів Aquareva втілює останні технологічні інновації, які дозволяють гарантувати надійність та якість.Форсунка для басейну Aquareva RL-315 використовується для повернення очищеної (відфільтрованої) води в басейн.Переваги зворотної фо..
Зворотна форсунка RL-319 з решіткою
0
800 грн
Лінійка продуктів Aquareva втілює останні технологічні інновації, які дозволяють гарантувати надійність та якість.Зворотна форсунка для басейну Aquareva RL-319 використовується для повернення очищеної (відфільтрованої) води в басейн. Має захисну..
Підводне біле LED-освітлення PL-10, яке монтується у зворотну форсунку
0
5 190 грн
Підводне освітлення Aquareva PL-10 — високотехнологічний продукт із яскравими білими LED-світлодіодами. Прожектор PL-10 призначений для встановлення у зворотну форсунку.Біле LED-освітлення PL-10Корпус виготовлений з ABS-пластику, стійкого д..
Підводне освітлення із кольоровими світлодіодами PL-06V
0
9 724 грн
Підводне освітлення Aquareva PL-06V — високотехнологічний продукт в якому використовуються яскраві LED-світлодіоди. В прожекторі є 3 кольори світлодіодів: червоні, зелені та блакитні. Комбінуючи ці кольори та їхню яскравість можна створити ..
Підводне освітлення з кольоровими світлодіодами PL-06V-BC (світло-блакитний корпус)
0
10 200 грн
Підводне освітлення Aquareva PL-06V — високотехнологічний продукт в якому використовуються яскраві LED-світлодіоди. В прожекторі є 3 кольори світлодіодів: червоні, зелені та блакитні. Комбінуючи ці кольори та їхню яскравість можна створити ..
Скімер standard SL-111
0
2 550 грн
Скімери лінійки Aquareva втілюють останні технологічні інновації, які дозволяють гарантувати надійність та якість роботи.Переваги скімера Aquareva standard SL-111Виготовлені з ABS пластику, стійкого до дії ультрафіолетового випромінюванняМає сам..
Скімер з невеликою горловиною та подовженням SL-115
0
2 550 грн
Скімери лінійки Aquareva втілюють останні технологічні інновації, які дозволяють гарантувати надійність та якість роботи.Переваги скімера з невеликою горловиною та подовженням Aquareva SL-115Виготовлені з ABS пластику, стійкого до дії ультрафіол..
Скімер з широкою горловиною SL-117
0
3 162 грн
Скімери лінійки Aquareva втілюють останні технологічні інновації, які дозволяють гарантувати надійність та якість роботи.Переваги скімера з широкою горловиною Aquareva SL-117Виготовлені з ABS пластику, стійкого до дії ультрафіолетового випроміню..
Скімер з широкою горловиною та подовженням SL-119
0
3 668 грн
Скімери лінійки Aquareva втілюють останні технологічні інновації, які дозволяють гарантувати надійність та якість роботи.Скімери SL-119-MR з широкою горловиною та подовженням виготовляються в різних кольорахПереваги скімера з широкою горловиною ..
Стінова проходка 250 мм
0
193 грн
Лінійка продуктів Aquareva втілює останні технологічні інновації, які дозволяють гарантувати якість та надійність.Стінова проходка Aquareva TP-250  обладнана спеціальним бортиком, який перешкоджає потраплянню води вздовж корпусу фітинга.Пер..
Стінова проходка 250 мм з підключенням для
0
459 грн
Лінійка продуктів Aquareva втілює останні технологічні інновації, які дозволяють гарантувати якість та надійність.Стінова проходка Aquareva TP-271  обладнана спеціальним бортиком, який перешкоджає потраплянню води вздовж корпусу фітинг..
Стінова проходка з форсункою та соплом
0
459 грн
Лінійка продуктів Aquareva втілює останні технологічні інновації, які дозволяють гарантувати якість та надійність.Стінова проходка Aquareva TP-270  обладнана спеціальним бортиком, який перешкоджає потраплянню води вздовж корпусу фітинга.Пер..
Стінова проходка з форсункою та соплом (світло-блакитна)
0
460 грн
Лінійка продуктів Aquareva втілює останні технологічні інновації, які дозволяють гарантувати якість та надійність.Стінова проходка Aquareva TP-270  обладнана спеціальним бортиком, який перешкоджає потраплянню води вздовж корпусу фітинга.Пер..
Форсунка з підключенням для
0
440 грн
Лінійка продуктів Aquareva втілює останні технологічні інновації, які дозволяють гарантувати якість та надійність.Форсунка Aquareva RL-323  призначена для підключення "пилососа".Переваги форсунки Aquareva RL-323 з підключення..
ЗАКЛАДНІ ДЕТАЛІ ДЛЯ БАСЕЙНІВ