Меню
Центр чистої води м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Наша адреса:
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 10:00 - 17:00
  • Сб - 10:00 - 15:00
  • Нд - вихідний

Пурифайєри Waterlogic™

Пурифайєр Waterlogic WL100 FS HC
0
42 852 грн
Ефективний і Зручний Пурифайєр, призначення для роздачі свіжої і чистої питної води на робочих місцях. Розробка з думкою про сучасний офіс, Пристрій WL100 задовольнить потреби невеликого офісу і офісу середніх розмірів. Наша Високоефективна система к..
ЛІДЕР
Пурифайєр Waterlogic WL 2 FW FS HC
0
68 827 грн
Відмінна ефективність очищення, простота використання та стильний дизайнПросто чиста вода для робочого місцяЗавдяки вибору гарячої, холодної води та води кімнатної температури, пристрій WL2 – це кращий вибір для будь-якого робочого місця, якщо ви шук..
Пурифайєр настільний Waterlogic WL 2 FW M HC
0
68 827 грн
Відмінна ефективність очищення, простота використання та стильний, компактний дизайнПросто чиста вода для робочого місцяЗавдяки вибору гарячої, холодної води та води кімнатної температури, пристрій WL2 – це кращий вибір для будь-якого робочого місця,..
Пурифайєр Waterlogic WL 3 HCS
0
129 960 грн
Стильний новий пурифайєр Waterlogic WL3 застосовує УФ знезараження Firewall™ для видалення бактерій і вірусів, забезпечуючи оптимальну якість води кожен раз, коли Ви хочете їм скористатися. Інноваційна технологія Firewall була розроблена для очище..
Пурифайєри Waterlogic™