Меню
Центр чистої води м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Наша адреса:
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 10:00 - 17:00
  • Сб - 10:00 - 15:00
  • Нд - вихідний

ФІЛЬТРИ ВІД НАКИПУ

Установка безреагентного пом'якшення BWT AQA total Energy 1500
0
83 110 грн
Установка BWT AQA total Energy 1500 — це можливість мати повноцінну питну воду вдома, водночас забезпечуючи захист обладнання від відкладень солей твердості та від корозії.Як працює установка:Серцем AQA total Energy є єдина в своєму роді двополюсна т..
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для пральних та посудомийних машин
0
256 грн
Утворення накипу знижує ефективність роботи пральної та посудомийної машин, стає причиною їх виходу з ладу без можливості відновлення.Фільтр Ecosoft Scalex — цезахист від накипудо 30% економії електроенергіїдо 40% економії порошку та мийних..
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для бойлерів та котлів
0
776 грн
Утворення накипу знижує ефективність роботи домашнього бойлера або котла, і може стати причиною його виходу з ладу без можливості відновлення.Фільтр Ecosoft Scalex — цезахист нагрівальних елементів бойлера та котла від утворення накипу (осідання..
Картридж для фільтра від накипу Ecosoft SCALEX
0
598 грн
Картридж призначений для заміни у фільтрі від накипу Ecosoft Scalex для бойлерів та котлів.Всередині картриджа інноваційний фільтрувальний матеріал, розроблений українськими вченими. Унікальна технологія комплексно діє на солі Твердіст..
Наповнювач для фільтрів від накипу Ecosoft SCALEX 200 мл
0
357 грн
Наповнювач фільтра Ecosoft Scalex використовується у фільтрі від накипу дляпральних та посудомийних машин.Інноваційний фільтрувальний матеріал, розроблений українськими вченими. Унікальна технологія комплексно діє на солі твердості, не дає ..
ФІЛЬТРИ ВІД НАКИПУ