Меню
Центр чистої води м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Наша адреса:
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 10:00 - 17:00
  • Сб - 10:00 - 15:00
  • Нд - вихідний

ЗАСОБИ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ

Засіб для дезінфекції рук Ecosept, 10 л
0
1 900 грн
Ecosept — універсальний дезінфекційний засіб для рук. Засіб Ecosept призначений для ефективного захисту від вірусів та бактерій.Виробник — Ecosoft.Об'єм фасування 10 л.Окрім індивідуального застосування, засіб можна також використовувати в офіса..
Засіб для дезінфекції рук Ecosept, 100 мл
0
60 грн
Ecosept — універсальний дезінфекційний засіб для рук. Засіб Ecosept призначений для ефективного захисту від вірусів та бактерій.Виробник — Ecosoft.Зручний об'єм 100 мл завжди можна взяти з собою.Спосіб застосування:Налийте 3-5 мл засобу на долон..
Засіб для дезінфекції рук Ecosept, 2 л
0
380 грн
Ecosept — універсальний дезінфекційний засіб для рук. Засіб Ecosept призначений для ефективного захисту від вірусів та бактерій.Виробник — Ecosoft.Об'єм фасування 2 л.Окрім індивідуального застосування, засіб можна також використовувати в офісах..
Засіб для дезінфекції рук Ecosept, 5 л
0
950 грн
Ecosept — універсальний дезінфекційний засіб для рук. Засіб Ecosept призначений для ефективного захисту від вірусів та бактерій.Виробник — Ecosoft.Об'єм фасування 5 л.Окрім індивідуального застосування, засіб можна також використовувати в офісах..
Засіб для очищення та дезінфекції AQA drink WDC45
0
441 грн
Засіб AQA drink WDC45 призначений для регулярного очищення та дезінфекції поверхонь, що контактують з водою.Водорозчинний порошок AQA drink WDC45 швидко очищає, видаляє наліт, а також ефективно дезінікує. Застосування:1 пакетика (45 грам) вистач..
Засіб для очищення та дезінфекції AQA drink WDC45 (пакування 24 шт.)
0
3 840 грн
Засіб AQA drink WDC45 призначений для регулярного очищення та дезінфекції поверхонь, що контактують з водою.Водорозчинний порошок AQA drink WDC45 швидко очищає, видаляє наліт, а також ефективно дезинфікує.До комплекту входить 24 пакетики.Застосування..
Спрей для дезінфекції AQA drink, 250 мл х 2
0
1 280 грн
Спрей AQA drink призначений для регулярної дезінфекції поверхонь фільтрів та диспенсерів, що не контактують з водою.Пляшку об'ємом 250 мл зручно тримати, тому особливо легко очищувати від мікроорганізмів важкодоступні поверхні.Застосування:Розпиліть ..
ЗАСОБИ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ