Меню
Центр чистої води м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Наша адреса:
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 10:00 - 17:00
  • Сб - 10:00 - 15:00
  • Нд - вихідний

МОНТАЖ

Швидка, професійна установка водоочисних систем. Грамотний монтаж, підключення та обслуговування фільтрів - запорука якісної та чистої води у вашому домі. , 0);">Монтаж та встановлення систем водоочищення

Монтаж та встановлення систем водоочищення – це складна процедура, яка складається з декількох етапів, а також вимагає обліку тонкощів та нюансів, що гарантують стабільну роботу обладнання. Співпрацюючи з сервісною компанією AQUADAR™, покупець отримує комплексний супровід та послуги «під ключ» – це чудова можливість насолоджуватися м'якою, очищеною водою, уникнувши додаткових клопотів та фінансових витрат.

Монтаж систем водоочищення з гарантією якості

Поширений міф про те, що монтаж водних фільтрів – просте завдання, з якого легко впоратися навіть самостійно. У комплект поставки входить докладна інструкція, але така установка часто призводить до виходу з експлуатації устаткування незабаром. Економія в цьому питанні призводить до додаткових витрат, тому простіше, а головне дешевше одразу звернутися до професіоналів. Варто довірити роботу саме компанії AQUADAR™:

  • Досвід встановлення різних типів водоочисного обладнання – рішення для дому та промислові, недорогі, прості варіанти або технічно складні моделі зарубіжних виробників.< /li>
  • Гарантія якості на комплектуючі та монтаж – головне підтвердження довгострокової роботи фільтрів, відсутності протікання або ризику затоплення.
  • Комплексний підхід – розробка проекту, підбір технічних рішень, пусконалагоджувальні роботи, що уможливило для замовника отримання справної, багаторазово протестованої системи, яка не завдає жодних незручностей під час експлуатації.

У штаті нашої компанії – досвідчені співробітники, які чесно та сумлінно підходять до реалізації поставленого завдання, а головне, на практиці добре знайомі з особливостями фільтрів водоочищення. Використовуються надійні сертифіковані комплектуючі. Не допускаємо економії на придбанні необхідних деталей (з'єднувачі, фітинги, шланги) – це запорука довговічності всієї установки.

Етапи монтажу водоочисних систем

 

Обладнання підбирається виходячи з потреб майбутнього власника (кількість мешканців або співробітників комерційного закладу, обсяги води, що використовується). Буде враховано технічні характеристики приміщень, проведено аналіз води, на підставі чого фахівці запропонують рішення, що підходять за потужністю та продуктивністю. Установка здійснюється з урахуванням параметрів пристрою, але існують базові етапи, актуальні для більшості видів обладнання.

Сантехнічна обв'язка

Обв'язування елементів системи водоочищення - важливий етап установки. Наші співробітники акуратно проведуть процедуру, що дозволить зробити подальшу експлуатацію комфортною, а також подбає про зовнішній вигляд конструкції. результату. Наявність байпасу, кранів для відбору проб, манометрів та інших елементів допомагає значно скоротити час, витрачений на обслуговування обладнання.

Ми використовуємо сертифіковані матеріали – сотні позитивних відгуків клієнтів успішно підтверджують відмінну якість нашої роботи. Терміни виконання сантехнічної обв'язки становлять 1-2 дні, залежно від складності втілення затвердженого п.

Коментарі