Меню
Центр чистої води м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Наша адреса:
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн-пт - 10:00 - 17:00
 • Сб - 10:00 - 15:00
 • Нд - вихідний

ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

Кваліфіковані експерти AQUADAR™ допоможуть у підборі обладнання та порекомендують оптимальні за характеристиками моделі під конкретні завдання.

Як зберегти чисту воду в будинку?

Наліт на поверхні сантехнічних виробів або стінках душової кабіни, поломка пральної машини, підвищена витрата електроенергії під час роботи бойлера – все це завдяки солям жорсткості, які у великій кількості містяться в рідині, що надходить із водопровідного крана. Але зіпсована побутова техніка, збільшені платежі за комунальні послуги, наліт на дзеркальних, скляних, металевих поверхнях – далеко не повний список шкоди, яку завдає жорстка вода. Важливішими є негативні наслідки для здоров'я, що відбиваються як на зовнішньому вигляді, так і загальному самопочутті. ">Чим шкідлива тверда вода для здоров'я?

 

Хлорова вода з надлишком солей, наче невидимий ворог, який поступово руйнує все на своєму шляху. Відсутність якісної, ефективної системи очищення призводить до виникнення таких проблем: Погіршення шкіри - надмірна сухість, нездоровий колір обличчя, постійне відчуття стягнутості, поява дрібних зморшок; >

 • Супсоване волосся – підвищена ламкість, посічені кінчики, відсутність блиску;
 • Алергічні реакції – хвороби дихальних шляхів у дітей та дорослих, загострення атопічного дерматиту (зневоднена шкіра вразлива перед цим захворюванням). Більш того, водопровідна вода може стати причиною виникнення кишкових інфекцій і порушення роботи шлунково-кишкового тракту. Стінки водопровідних труб стають справжнім розсадником патогенних мікроорганізмів, які завдають серйозної шкоди здоров'ю людини. >Переваги встановлення обладнання для очищення

  Щоб захистити себе та своїх близьких від негативного впливу хлорованої водопровідної рідини, варто використовувати спеціальні системи очищення. На підставі обсягів водоспоживання та інших критеріїв будуть обрані ефективні рішення, що володіють достатньою продуктивністю. При підборі фахівці орієнтуються на аналіз води, а також технічні характеристики приміщень.

 • Компанія AQUADAR ™ постачає якісні, сертифіковані системи очищення. Щоб придбати відповідну модель та отримати повний комплекс послуг, залишайте заявку на сайті або зв'яжіться з нами самостійно. Наша команда:

  • Візьме проби вхідної води, проаналізує отримані результати;
  • Підбере оптимальні за ціною та експлуатаційними характеристиками варіанти, які будуть надані замовнику для погодження;
  • Проведе роботи на об'єкті, включаючи доставку, монтаж, а також фінальний запуск та перевірку системи.
  < Результат - з кранів ллється м'яка, очищена вода, яка не завдає непоправної шкоди здоров'ю людей, а також не сприяє передчасному виходу з ладу побутової техніки.
  Коментарі