Меню
Центр чистої води м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Наша адреса:
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 10:00 - 17:00
  • Сб - 10:00 - 15:00
  • Нд - вихідний

Повернення та обмін

Умови повернення товару


Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», покупець має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.
Якщо покупець має намір повернути товар, таке повернення здійснюється з урахуванням правил і умов перевізника або кур'єра, що діють на території України або на території іншої країни відповідно до місця здійснення отримання товару.
У разі наявності хоча б одного недоліка товару при отриманні, покупець зобов'язаний зафіксувати його в складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний покупцем і особою, яка здійснила доставку товару або продавцем. При можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Протягом 1 (одного) дня покупець зобов'язаний повідомити продавця про виявлені недоліки і домовитися про заміну товару.
В разі недотримання обов'язкових вимог зазначеної процедури, визнається отримання покупцем товару в належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень і в повній комплектності.


Обміняти або повернути товар можна в нашому магазині за адресою:
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського, 5/7, Пн-Пт з 10:00 по 17:00, Сб з 10:00 по 15:00, Нд - вихідний

Додаткова інформація:

  • У випадку повернення і обміну товару дзвонити за номером +380 67 630 84 53
  • При обміні і поверненні товару належної якості послуги кур'єрської служби «Нова Пошта» оплачуються покупцем
  • Транспортні витрати оплачує продавець у таких випадках: (помилка при доставці, якщо відправлено не той товар або товар має брак, і ця помилка пов'язана з діями продавця; якщо товар був доставлений за неправильною адресою через помилку продавця)