Меню
Центр чистої води м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Наша адреса:
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 10:00 - 17:00
  • Сб - 10:00 - 15:00
  • Нд - вихідний

Фільтр нового покоління для пом'якшення води BWT Perla One

  • Наявність: Є в наявності
  • Модель: 11433
Відгуки: (0)
Виробники BWT

Перехід в нову еру компанії BWT

BWT Perla One — елегантний пом’якшувач Simplex з компактним 3,5” дисплеєм. Дана модель допомагає економити на потужності там, де це має сенс, але не на якості та комфорті.

BWT Perla One створений для використання в регіонах з водою «середньої» твердості, невисокого рівня споживання або, наприклад, для встановлення перед бойлером.

BWT Perla One не має безпосередньо вбудованої в прилад функції AQA Stop, яка дозволяє перекривати подачу води в домі. Але до системи можна підключити до 10 безпроводових датчиків AQA Guard Wireless, які будуть передавати сигнали тривоги на мобільний додаток та через сам прилад. Перекривати воду потрібно вручну або, що краще, за допомогою власного модуля AQA Stop в іншому місці — безпосередньо на вході води у внутрішній водопровід. Якщо використовувати BWT Perla one тільки для пом’якшення води безпосередньо перед бойлером, описана схема дає змогу забезпечити добре продуманий захист від протікань у всьому будинку.

Установка характеризується широким спектром послуг, можливостями підключення та досконалим дизайном.


Це шедевр інновацій, з яким компанія BWT переходить в нову цифрову еру 

perla_catalog.jpg


Установка компанії BWT для кришталевого очищення води поєднує в собі високоякісне очищення води та сучасні комунікаційні технології, а також абсолютно новий рівень відповідальності перед клієнтами та споживачами. 

Бездоганна експлуатаційна надійність й виняткова якість обслуговування є результатом цього «розумного» впровадження можливостей підключення в цьому новому поколінні пристроїв. 

Десятирічний досвід в поєднанні з найвищими стандартами сучасних інформаційних технологій — це рецепт успіху установки компанії BWT для кришталевого очищення води. При розробці даного пристрою людина знаходилася в абсолютному центрі.Те, що залишилося незмінним, — це тільки вищий клас якості компанії BWT, який пропонує ця система: вода у ванній кімнаті перетворюється в оздоровчий оазис: ніжна шкіра, блискуче волосся — це все завдяки перевіреній кришталево чистій воді компанії BWT. Крім цього білизна з найкращою водою від компанії BWT стає дуже м'якою і зберігає свою форму. Таке поєднання якості обслуговування на всіх рівнях більш ніж коли-небудь відрізняє бренд BWT: зручність використання системи на безпрецедентних рівнях в поєднанні з кращою якістю для кінцевих користувачів.


За допомогою м'якої, як шовк, кришталево чистої води компанії BWT Ви будете...

укр.png

Компактна

Ідеальна до найдрібніших деталей та менша за розміром, ніж будь-коли раніше. BWT Perla також зменшилася до ідеального розміру на своєму шляху в майбутнє. Більш вузька та низька, ніж її попередня модель, система також підходить для невеликих майстерень та підвальних приміщень.

BWT-E1-Kellerstrecke_Fliesen_F.jpg
ХАРАКТЕРИСТИКИ

Параметр

Значення

Номінальний діаметр з'єднувального трубопроводу, DN

32

Продуктивність (номінальний потік згідно EN 14743), м3/год, мін./макс.

1,6 / 3,2

Німецька науково-технічна асоціація газо- та водопостачання

зареєстровано

Споживання солі на 100% регенерацію, мін./макс., кг

0,26/0,76

Споживання води під час промивки, л

40,0

Тривалість регенерації, хв

50


Розміри установки:

BWT Perla seta.png


Характеристики:

Продуктивність - 1600 - 3200 л/год


Інструкції:

bwt_perla-brochure_ua.pdf

user-manual_bwt_perla_ua.pdf

bwt-perla-service-manual-_-ua.pdf

83 040 грн
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.