Меню
Центр чистої води м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Наша адреса:
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн-пт - 10:00 - 17:00
 • Сб - 10:00 - 15:00
 • Нд - вихідний

Фільтр для видалення хлору Ecosoft FРА 2162 CE125 ECO830

 • Наявність: Є в наявності
 • Модель: FРА2162CE125ECO830
Відгуки: (0)
Виробники ECOSOFT

Фільтр Ecosoft FPA 2162CE125ECO830 призначений для ефективного видалення високомолекулярних органічних і хлорорганічних речовин, а також властивого в більшості випадків для водопровідної води характерного запаху хлору.

Застосовується для об'єктів з продуктивністю не більше 2,7 м3/час (5,3 м3/год за умови використання після фільтрів Ecosoft FK или FU).


Найефективнішим рішенням проблеми хлору у воді є вугільні фільтри, які ефективно очищають воду і широко застосовуються в різних галузях промисловості.

Filtrasorb.jpg

Які особливості моделі?

В якості фільтруючого матеріалу в складі системи Ecosoft FPA 2162CE125ECO830 використовується активоване вугілля Ecocarb 8x30. Фільтруючий матеріал ефективно видаляє активний хлор, органічні та хлорорганічні сполуки. Очищена вода не містить пестицидів і нафтопродуктів, а також має природний блакитний відтінок.

Які переваги?

 • Повністю усуває запах хлору
 • Фільтр повністю автоматизований, безшумний
 • Надійна та ефективна робота протягом 1,5 років*
 • Невелика кількість стоків 
 • Гарантія якості, подтверджена міжнародними сертифікатами СЕ та ISO

*За умови належної експлуатації та своєчасної заміни фільтруючого матеріалу

Як влаштований фільтр?

Фільтр складається з міцного корпусу, заповненого високоякісним активованим вугіллям Ecocarb 8x30, і багатофункціонального керуючого клапана.

Принцип роботи

Фільтр підключається до водопроводу подачі холодної води. Після попереднього очищення від механічних домішок, вода надходить у корпус фільтра, де відбувається видалення хлору і його сполук, а також органіки. Очищена вода через центральну трубу корпусу подається споживачеві.

csm_Wasser_Header_4979c83d9e.png

Регенерація

Коли ресурс фільтруючого матеріалу вичерпується, фільтр самостійно виходить на регенерацію, але тільки в той час, коли споживання води мінімальне, щоб не позбавити вас доступу до очищеної води. Під час цього через фільтр з великою швидкістю зворотним потоком пропускається вода, яка очищає поверхню вугілля, вимиваючи всі домішки, і скидається в каналізацію. Після цього фільтр знову може використовуватися для очищення води. Для регенерації використовується вихідна неочищена вода.valve.jpg

Керуюча автоматика

Для керування роботою фільтра використовується електромеханічний клапан CE (Clack-Ecosoft). Він має цілий перелік переваг перед більш старими моделями керуючих клапанів, а головне — забезпечує працездатність системи практично без участі користувача.


Для кого підійде краще?

Фільтр Ecosoft FPA 2162CE125ECO830 оптимально підходить для очищення води від хлору і його сполук в комерційних або промислових масштабах. Продуктивність фільтра становить 2,7 м3 на годину (до 5,3 м3/год за умови попереднього очищення води системою Ecosoft FU або FK). Установка може використовуватися для очищення артезіанської та водопровідної води.

Зміни помітите одразу!

wind.png
Вода без запаху хлору      

tap.png
Усуває жовтуватий відтінок води, обумовлений наявністю органічних домішок

ЯК ПРАЦЮЄ

Фільтр підключається до водопроводу подачі холодної води. Вода надходить в корпус фільтра, проходить через шар фільтруючого матеріалу, ефективно затримує механічні домішки. Очищена вода через центральну трубу корпусу подається споживачеві.


Регенерація

Коли ресурс фільтра вичерпується, він самостійно виходить на регенерацію для відновлення робочих характеристик фільтруючого матеріалу. У заданий час клапан керування переводить систему в режим регенерації. Для зручності споживача налаштування клапана запрограмовані таким чином, що система регенерується в той час, коли не відбувається споживання води. Під час регенерації через фільтр з великою швидкістю зворотним потоком пропускається вода, яка розпушує і очищує поверхню фільтруючого матеріалу, вимиваючи всі домішки, і далі скидається в каналізацію. Після цього система знову може використовуватися для очищення води. Для регенерації використовується вихідна неочищена вода.

СЕРВІС

Завдяки використанню багатофункціонального клапана фільтр не вимагає постійної уваги.

У разі виникнення будь-яких проблем клапан проінформує текстовим повідомленням на дисплеї з додатковим виведенням контактів сервісного центру, в який необхідно звернутися.


ХАРАКТЕРИСТИКИ

Технічні характеристики

Параметр

Значення

Продуктивність робоча, м3/год

2,7

Продуктивність після фільтрів Ecosoft FK або FU, м3/год

5,3

Об'єм активованого вугілля FILTRASORB® 300, кг

75

Об'єм кварцового піску (підкладки), кг

75

Витрата води на регенерацію, м3/год

5,3

Тривалість регенерації, хв

15…30

Об'єм води на одну регенерацію, м3

1,3...2,5

Необхідний рівень передочищення від механічних домішок

100 мкм

Робочий тиск, бар

2…6

Перепад тиску в робочому режимі, бар

0,5…1,0

Температура вихідної води, °C

+4…+30

Електроживлення та споживана потужність керуючого клапана

230 В, 50 Гц, до 30 Вт

Підключення установки (зовнішня різьба)

1”

Вага нетто, кг

180

Габаритні розміри фільтра, (В х Д), см

215х60

Комплектація фільтра

 • Корпус фільтра з розподільчими пристроями

 • Багатофункціональний керуючий клапан Clack WS1.25 (виробництво США)

 • Активоване бітумінозне вугілля Ecocarb 8x30

Інструкції:

fpa2162ce125eco830-tech-data-sheet.pdf

60 775 грн
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.