Меню
Центр чистої води м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Наша адреса:
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 10:00 - 17:00
  • Сб - 10:00 - 15:00
  • Нд - вихідний

Автономне водозабезпечення в заміському будинку

Автономне водозабезпечення в заміському будинку
Господар заміського будинку звернувся до нас із проханням забезпечити автономне водопосточання. Нажаль, це дуже актуальний запит наразі.
Розширений аналіз води зі скважнни переконав, що без обробки її неможливо використовувати навіть в побутових цілях. Некажучи вже про вживання та приготування їжи.
Вміст заліза перевищував норму більш ніж в 25 разів. Власне кажучи, вода була кольору пепсі, але інженери Аквадар успішно впорались із проблемою завдяки багаторічному досвіду роботи з важкими водами.
Згідно аналізу підібрали попереднє очищення, та встоновили серце усієї системи - комерційний зворотний осмос власного виробництва AQUADAR. А як же тихесенько він шепоче ????
Також встановили накопичувальні ємності для запасу чистої води, що в парі з дизель генератором забезпечує нашому клієнту незалежність від відключень централізованого водопостачання та електроживлення.
Отриманий результат вражає - кришталева чиста, приємна на смак вода в кожному крані будинка. Вона ніжна на дотик, не сушить шкіру і не залишає плям чи відкладень на сантехніці і нагрівальних елементах.
Лише порівняйте колір води в ємності до та після комплексу очищення. Нажаль фото не передає запах ???? але Ви можете уявити, як то було до монтажу фільтрів. Але тепер все буде добре. Бо чиста вода - це запорука здоров’я усієї родини!

резервне водопостачання, Аквадар, автономне водозабезпечення, зворотний осмос, очищення води зі свердловини

Коментарі