Меню
Центр чистої води м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Наша адреса:
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн-пт - 10:00 - 17:00
 • Сб - 10:00 - 15:00
 • Нд - вихідний

Промислова система зворотнього осмосу Ecosoft MO11STXL (без мембрани)

 • Наявність: Є в наявності
 • Модель: MO11STXL
Відгуки: (0)
Виробники ECOSOFT

Ecosoft MO-1 це автоматизована система зворотного осмосу продуктивністю 1...1,2 м3/год. У комплекті основного обладнання насос високого тиску Grundfos, електромагнітні клапани Danfoss і регулюючі клапани Honeywell.

Система оснащена контролером і комплектом основних необхідних контрольно-вимірювальних приладів. Додаткові вузли та комплектуючі можна замовити, як опції. 

Мембранний елемент не входить до комплектації!

Системи зворотного осмосу Ecosoft застосовуються в ряді галузей і сфер бізнесу, таких як:

         

Використання

 

Переваги

ico_boiler.pngПарові котлиМенша продувка котла в порівнянні з водою, пом'якшеною з допомогою іонного обміну
ico_semi.png
Мікроелектронні виробництваВисокий ступінь видалення кремнію, бору, аммонію та інших домішок гарантує мінімальний відсоток відбраковки напівпровідникових виробів
ico_pharma.pngФармацевтичні виробництваСтабільне видалення пірогенів та токсичних домішок
ico_food.pngХарчові виробництваМембрани з високими характеристиками і опційна комплектація підмісом вихідної води
ico_chem.pngХімічні виробництваДемінералізована вода використовується у більшості промислових виробництв
ico_cooling.pngТеплові мережа та градирніЗворотний осмос очищає воду від усіх домішок, зупиняючи утворення мінеральних відкладень і корозію
ico_anod.pngГальванічні цехиСистеми Ecosoft дозволяють отримати очищену воду будь-якої категорії
ico_glass.pngВиробництва склопакетівДемінералізована вода не створює нальоту на поверхні скла і знижує витрату миючих засобів для миття скла
ico_textile.pngТекстильні виробництваОчищена за допомогою зворотного осмосу вода гарантує найвищу якість текстильної продукції
ico_bottle.pngВиробництво бутильованої водиЗворотноосмотичні мембранні элементи дозволяють отримати очищену воду будь-якої категорії навіть з високим вмістом нітратів, амонію, окислюваність, солевмістом та ін.
ico_irri.pngПолив і зрошенняЗнесолена вода безпечна як для рослин, так і для систем поливу та зволоження
ico_fish.pngРибні господарстваОпціональне підмішування вихідної води дозволяє точно відрегулювати склад до необхідної мінералізації, pH, твердості або лужності
ico_building.pngСтанції водопідготовкиВода, очищена за допомогою систем зворотного осмосу, відповідає вимогам СанПіН і подовжує термін служби трубопроводів і обладнання
ico_wash.pngПральні та автомийкиЗнесолена вода унеможливлює появу нальоту і осаду на поверхнях, не знижує якість тканини при пранні, зменшує витрату миючих засобів
ico_desal.pngЗнесолення водиНизьконапірні мембрани зворотного осмосу і насоси Grundfos забезпечують мінімальне використання енергії на 1 м3 очищеної води

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Параметр

Значення

Розмірність

Номінальна продуктивність 11м3/год
Мембранні елементи80 х 401 шт
Вимоги до електропостачання

400
50
В
Гц
Потужність насоса3кВт
Тиск вихідної води 22…4бар
Робочий тиск7…10бар
Максимальний тиск14бар
Витрата вихідної води в робочому режимі1,3…2м3/год 
Витрата вихідної води в режимі промивки8…10м3/год 
розміри з'єднань:
— вихідна вода
— пермеат
— концентрат

DN40
DN25
DN40

габаритні розміри (висота x ширина x глибина):
— установка
— транспортная упаковка

1,9×1,7×1,2
2,2×2,0×1,5

м
м
вага:
— суха
— в транспортній упаковці

350
450
 
кг
кг
Вимоги до якості води:
— загальний солевміст
— твердість
— залізо
— манган
— сірководень
— кремній
— хлор
— SDI
 
< 3000
< 150
< 0,1
< 0,05
нет
< 20
< 0,1
< 5
 
мг/л
мг/л CaCO3
мг/л
мг/л
 
мг/л
мг/л

при 15 °C, 2000 мг/л вихідній воді, ±10%

для стабільної роботи необхідний стабільний тиск (+/- 0,5 бар) у вказаному діапазоні


Основні компоненти:

 • Насос високого тиску Grundfos

 • Електроприводний кран Danfoss

 • Мультифункціональний контролер

 • Фільтр механічного очищення

 • Реле високого і низкого тиску

 • Комплект антивібраційних манометрів та ротаметрів

 • Металічна станина


  ПРИНЦИП РОБОТИ І ОБСЛУГОВУВАННЯ

  Принцип роботи:

  Вода, що надходить у систему зворотного осмосу, проходить попередню очистку на картриджних фільтрах тонкого очищення 5 мкм, що входять в комплект установки. На мембранний модуль вода подається насосом високого тиску. У робочому режимі в мембранному модулі установки відбувається розділення води на два потоки: демінералізовану воду - пермеат і воду з підвищеним солевмістом - концентрат. Частина концентрату під час роботи модуля скидається в каналізацію, а частина направляється на вхід насоса високого тиску, забезпечуючи так званий рецикл концентрату. У потік вхідної води може дозуватися антискалант, який перешкоджає утворенню відкладень усередині мембранних елементів.

  Роботою системи керує електронний контролер. В разі відхилення тиску на вході, в мембранному масиві або пермеатній лінії за межі допустимих діапазонів, контроллер зупиняє систему та відображає аварію за тиском.


  Обслуговування системи:

  Картриджі механічного очищення призначені для захисту мембранних елементів від великих механічних домішок, таких як пісок, частинки глини та ін. Зволікання з заміною картриджа може привести до пошкодження або руйнування мембрани. Для попередження таких критичних ситуацій, ми рекомендуємо проводити заміну картриджа попереднього очищення води не рідше одного разу на 3 місяці.

  Якщо якість очищеної води погіршилася або було помічено зниження продуктивності, необхідно провести хімічну промивку зворотноосмотичної мембрани за допомогою станції хімічної промивки та спеціальних реагентів. Для отримання очищеної води незмінної якості, ми рекомендуємо проводити хімічну промивку зворотноосмотичної мембрани не рідше двох разів на рік.

  У разі, якщо ви не плануєте користуватися системою протягом тривалого часу, рекомендується перекрити подачу води на систему, а також законсервувати мембранні елементи з використанням спеціального консервувального розчину - це дозволить зберегти працездатність мембран при простоюванні.

  Рекомендується вести журнал технічного обслуговування системи зворотного осмосу і журнал показників роботи системи та якості води. Наявність історії обслуговування і роботи системи дозволить максимально ефективно і своєчасно виконувати заміну картриджів, хімічні промивки мембран і інші заходи з обслуговування системи.


  Запобіжні заходи:

  • Прочитайте інструкцію перед початком роботи.

  • Використовуйте труби, діаметр яких є  не меншим за діаметри відповідних з'єднань системи зворотного осмосу (наведені в специфікації).

  • Вхідний фільтр грубої очистки повинен мати приєднувальний розмір, рівний або більше ніж Ду приєднання вихідної води до системи зворотного осмосу. Фільтри типорозміру 2,5×10 мають пропускну здатність 1-2 м3/год, недостатню для установки перед цією системою зворотного осмосу.

  • Мембранні елементи транспортуються в оригінальній упаковці, перед введенням системи в експлуатацію їх необхідно встановити в корпуси установки. Кільцеві ущільнення мембранних елементів повинні знаходитися з боку входу вихідної води в корпус мембрани.

  • Виймайте картриджі префільтрів з упаковки перед установкою.

  • Переконайтеся в тому, що тиск вихідної води достатній для пуску системи.

  • Перевірте індикацію реле контролю напруги Lovato в шафці автоматики після першого включення електроживлення. Червоний світлоіндикатор або миготливий зелений показує неправильну послідовність підключення фаз або те, що напруга не відповідає вимогам.

  • Не використовуйте латунні, мідні і сталеві труби і фітинги для очищеної води.

  • Під час першого запуску при введенні в експлуатацію, необхідно відрегулювати величини витрат рециклу, скидання концентрату і робочий тиск за допомогою регулюючих клапанів.

  • Робочий тиск не повинен перевищувати 12 бар. Співвідношення витрат пермеату і концентрату не повинно перевищувати 0,75 (75%).

  • Пермеат, отриманий протягом першої години після установки нових або відгенерованих мембранних елементів, необхідно скидати в каналізацію.

  • Рекомендується подавати вихідну воду з резервуара подаючим насосом, а очищену воду в резервуар очищеної води насосом для подачі води споживачеві.

  • Рекомендується мати ремкомплект.

  Характеристики:

  Габарити - 1,9×1,7×1,2 м

  Продуктивність - Array


  Інструкції:

  ecosoft-mo_11stxl-tech-data-sheet.pdf

  133 280 грн
  Відгуків0
  0/ 5
  середній рейтинг товара
  0
  0
  0
  0
  0
  Немає відгуків про цей товар.