Меню
Центр чистої води м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Наша адреса:
м.Дніпро, вул. Михайла Грушевського 5/7
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн-пт - 10:00 - 17:00
 • Сб - 10:00 - 15:00
 • Нд - вихідний

Установка біологічного очищення побутових стічних вод bCleaner D15C

 • Наявність: Є в наявності
 • Модель: D15C
Відгуки: (0)

Головне про установку

Установки bCleaner розроблені для використання в місцях, де немає можливості підключитись до централізованої каналізації: в приватних будинках, котеджах чи дачах. Установка виготовляється на заводі в вигляді модульно-блочної конструкції, що дозволяє мінімізувати підготовчі будівельні роботи, а розроблена нашими спеціалістами технологія дозволяє мінімізувати обслуговування системи. Біологічне очищення здійснюється за допомогою мікроорганізмів, які розщепляють та окиснюють органічні забруднення, присутні у стічних водах, і в той же час виділяють енергію та розмножуються. 

Для кого підходить?

Для сімей (12–18 осіб), які проживають в заміських будинках, котеджах, на дачах.

Які саме зміни відбудуться після придбання системи?

 • ви забудете про появу неприємних запахів біля вашого будинку

 • завдяки високому ступеню очищення стічної води грунт та рослини не забруднюються нітратами 

 • ви забудете про асенізацію

 • продумана інженерами конструкція дозволяє приймати залпове скидання стічних вод без зниження ефективності очищення, зберігаючи компактні розміри 

Комплектація системи

 • Корпус установки

 • Мембранний аератор

 • Повітряний компресор

 • Фільтр механічного очищення

 • Трубна обв'язка

ЯК ПРАЦЮЄ УСТАНОВКА

Принцип роботи базується на комбінації механічних та біологічних методів очищення. Крім того, завдяки комбінації анаеробних та аеробних процесів ступінь очищення стічних вод може досягати 97–98%. Осад та великі частинки відділяються в зоні механічного очищення за допомогою спеціальної камери затримання. Після стадії механічного очищення стічні води потрапляють спочатку в анаеробну зону, де проходять реакції денітрифікації. Після анаеробної зони стічні води направляються в аератор, де відбувається насичення киснем повітря.

Більшість мікроорганізмів, які складають активний мул, знаходячись в стічній рідині, поглинають частинки забруднень всередину клітини, де під дією ферментів зазнають біохімічного перетворення. Таким чином відбувається очищення стічних вод. Седиментація активного мулу відбувається у вторинному відстійнику, а подальше відведення очищеної води з установки здійснюється за допомогою ерліфта. Активний мул із вторинного відстійника регулярно в автоматичному режимі відводиться в первинний відстійник для покращення процесу очищення стічних вод.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Установка очищення побутових стічних вод bCleaner потребує мінімального обслуговування.

Для затримання великих частинок забруднень (туалетний папір, залишки їжі і т. д.), які потрапляють в установку разом зі стічними водами, призначена камера затримання великих домішок, яку необхідно періодично очищувати.

В результаті роботи з часом в установці буде накопичуватись відпрацьований активний мул, котрий необхідно видаляти в середньому один раз на рік.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Параметр

Значення

Продуктівність, м3/добу

1,2–3,6

Діаметр, мм

1700

Висота, мм

2600

Висота підведення трубопроводу, мм

2080

Висота відведення трубопроводу, мм

2000

Електроживлення

220 В, 50 Гц

Потужність компресора, Вт

80

Самонесуча

в З/Б кільця

236 802 грн
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.